ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

Π.Ο.Φ.Ε.Ε.

ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ 42 - 46 - ΑΘΗΝΑ 104 34

ΤΗΛ: 210 8253445 - FAX: 210 8253446 * Ε - Μail: pofee@otenet.gr

ΑΠ.ΑΝΑΓ. ΠΟΛ.ΠΡΩΤ.ΑΘΗΝΩΝ 2923/94 ΚΑΙ ΑΡ.ΚΑΤ. 545/4787/94

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Τρίτη , 11 Δεκεμβρίου 2012

Σας ενημερώνουμε ότι στις 9-12-2012 στην Αθήνα στο Ξενοδοχείο «Electra Palace» πραγματοποιήθηκαν οι Αρχαιρεσίες της Ομοσπονδίας για την ανάδειξη των οργάνων Διοικητικού Συμβουλίου, Εξελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων στην Γ.Σ.Ε.Β.Ε.Ε. Με την λήξη της εκλογικής διαδικασίας εξελέγησαν κατά σειρά πλειοψηφίας οι κάτωθι:

Α. Για το 11μελές ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (κατά σειρά κατάταξης)

1. ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΠΕΛΛΑΣ)

2. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

3. ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ)

4. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΤΙΚΗΣ)

5. ΜΑΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ)

6. ΚΑΡΚΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ)

7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

8. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)

9. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(Ε.Φ.Ε.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

10. ΖΗΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)

11. ΜΠΑΤΖΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΞΑΝΘΗΣ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ (κατά την σειρά κατάταξης) :

12. ΤΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΛΕΣΒΟΥ)

13. ΔΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

14. ΧΑΛΤΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)

15. ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ)

16. ΠΑΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

17. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

18. ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΡΤΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ)

19. ΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

Β. Για την 3μελή ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΚΟΖΑΝΗΣ)

2. ΝΗΣΙΟΥΔΗ ΣΥΛΒΙΑ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΣΕΡΡΩΝ)

3. ΜΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΒΡΟΥ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

4. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ε.Λ.Φ.Ε.Ε. ΡΟΔΟΥ)

5. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ (Ε.Λ.Φ.Ε.Ε. Ν. ΑΧΑΪΑΣ)

Γ. Ως ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ στην Γ.Σ.Ε.Β.Ε.Ε. (κατά την σειρά κατάταξης)

1. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Σ.Φ.Ε.Ε. Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)

3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ)

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

5. ΚΟΤΣΑΦΤΗ ΛΑΟΥΡΑ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ)

6. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ)

7. ΝΑΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΓΡΕΒΕΝΩΝ)

8. ΤΣΙΩΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΪΟΥ Ν. ΚΟΖΑΝΗΣ)

9. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΠΕΛΛΑΣ)

10. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

11. ΒΟΥΖΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (Ε.Φ.Ε.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

12. ΔΑΝΙΓΚΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΑΥΠΛΙΑΣ)

 

 

 

Πανελλήνια Ομοσπονδία Φοροτεχνικών
Ελευθέρων Επαγγελματιών (Π.Ο.Φ.Ε.Ε.)

 

ΕΛΟΤ ΕΝ ISO 9001:2015

  

Copyright © 2018 Π.Ο.Φ.Ε.Ε.

  

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

  

NEWSLETTER

Ιουλιανού 42-46, Τ.Κ. 10434, Αθήνα

Τηλ. 210 82 53 445 - 446

Φαξ. 210 82 53 446

Email(1): info@pofee.gr

Email(2): pofee@otenet.gr

 

Κάντε κλικ εδώ για να εγγραφείτε στην λίστα παραληπτών των ενημερωτικών της Π.Ο.Φ.Ε.Ε.